Loading

Informace o využití souborů cookies a o elektronické evidenci tržebpřijímám

Věci,kterým porozumí jen majitelé koček

 

 

Věci, kterým porozumí jen lidé, co mají kočky

Ta specifická zkušenost být kočičím rodičem
Kočky mají mnoho vlastností, které všichni známe a (většinou) milujeme; jsou roztomilé, rády se mazlí a neuvěřitelně soudí, stejně jako vaše kamarádky.  Ale je také spousta věcí, co pochopí jen lidí, co kočky mají.  Některé z nich jsou naprosto úchvatné ( jako třeba vrnění) a některé jsou naprosto nechutné( vaše kočka by teď klidně mohla kadit do bedýnky někde  ve vašem domě). Všechny tyto věci dohromady vytvářejí tu radost, kterou vlastnění kočky je.
 

01. Už nehrozí, že byste někdy nebyli celí obalení chlupy
Pokusy udržet své oblečení bez kočičích chlupů už dávno nestojí za tu námahu. Po tolika pokusech s válečkem, koupi speciálního vysavače a vyhýbání  se tmavým barvám, jste se prostě přestali snažit, prostě jste se s tím smířili. 

02. Přestali jste nechávat věci na povrchu
Jestli nás internet něco naučil, tak to, že kočka prakticky cokoli shodí z prakticky jakéhokoli povrchu. Chtěli jste si dát nějakou stylovou ozdobu na stolek? Ani omylem, vaše kočka to dřív nebo později shodí. Přemýšlíte, že byste na lince nechali vázu s květinami? Tak přemýšlejte znovu.  A co mobil? Tak doufejte, že máte dobré pojištění.  

03. Už  se nevzrušujete, když vám kočka strká zadek do obličeje
Nedá se to říct jinak: Kočky strkají lidem zadek do obličeje často. I když je to trochu nechutné, je to vlastně dobrá věc, vaše kočka vám tím dává najevo, že vás má ráda.

04. Musíte před kočkou schovávat toaletní papír

Ať už kupujete ten nejobyčejnější, nebo nejdražší na trhu, jestli se chcete vyhnout situaci, kdy skončíte na toaletě bez prostředků, je důležité před kočkou schovávat toaletní papír.  Je dost možné, že papír trhá schválně, vám na truc.

05. Kočky spí pořád… kromě od 4-6 ráno
Zdá se, že kočky spí na slunečném místě na podlaze celý den. Kdy tam nespí? Zhruba hodinu –tři před tím, než vám zazvoní budík. To je ten čas, kdy ráda všechno škrábe a leze vám po obličeji.

06. Zapomínáte na to, že vaše kočka doslova kadí do bedýnky někde ve vašem domě  
My, jakožto lidé, bychom nikdy neuvažovali o vykonávání potřeby do bedničky, ale pro kočky je to naprosto akceptovatelné a ještě to tam nechají a čekají, že to uklidíte. A s největší pravděpodobností rozhází a roznosí ještě trochu kočkolitu po domě.

07. Vaše kočka má mnohem radši papírové krabice než drahé pelechy

Strávili jste tolik času vybíráním perfektního pelíšku. Četli jste tisíce recenzí, vybrali bio bavln u, co nepodráždí kůži a možná dokonce přihodili pár polštářků v kočičí velikosti, aby se cítila pohodlně a stylově, ale hned, jak vaše objednávka dorazí, vaše kočka vám dá jasně najevo, že krabice, v e které přišel, je tisíckrát lepší než ten pelech, co vám dal tolik práce vybrat.

08. Vaše kočka jí lepší jídlo než vy

Sobě naservírujete cokoli, co je zrovna ve slevě. Ale vaše kočka jí jen to nejlepší, bez lepku, bez GMO, organické a z eko farem.

09. Přijali jste, že je kočka šéf You've Accepted That Your Cat Is Boss
Ani se nesnažte předstírat, že ne. V domech, kde žijou kočky, všichni víme, kdo je šéf.  Nápověda: rád shazuje věci z povrchů, sedá na notebook, když se snažíte pracovat a neustále mňouká na v ěci, co tam nejsou.

10. Kočky absolutně neuznávají osobní prostor

 Kočky cpou lidem zadky do obličeje, aby ukázaly, že je mají rády.  Nedávají žádný osobní prostor, aby prokázaly lásku, ale zároveň, aby připomněly, kdo je šéf.

11. Nikdy nevíte, jestli vás vaše kočka chce potulit… nebo pokousat

Není nic lepšího než se tulit na gauči s vaší kočkou.. dokud neuděláte jeden špatný pohyb, ona se vyděsí, kousne vás a uteče do jiné místnosti.

https://www.thespruce.com/things-only-cat-owners-understand-4154832