Loading

Informace o využití souborů cookies a o elektronické evidenci tržebpřijímám

Jak začít

Krmivo nejvyšší kvality NATURINA – přírodní a vysoce výživné krmivo pro Vašeho psa, neobsahuje žádná antibiotika, hormony ani konzervační látky. Granule NATURINA jsou vyráběny pouze z čerstvě vykostěného masa (rybí, jehněčí, vepřové) a čerstvého ovoce a zeleniny, neobsahují žádné vedlejší produkty nebo separáty.

Krmiva značky NATURINA jsou vyráběna v Itálii výhradně z přírodních a vysoce kvalitních italských surovin, jejichž dodavateli jsou výhradně certifikované farmy. Tato krmiva, jako jediná na trhu, obsahují prospěšný extra panenský olivový olej s Omega3 a Omega6 nenasycenými mastnými kyselinami.

Změnu krmiva realizujte pozvolna

Ideální způsob přechodu na nové psí krmivo

Je doporučeno přecházet na nové krmivo postupně. A to zvláště v případě, kdy nahrazujeme méně kvalitní krmivo vysoce kvalitním.

Veterináři doporučený postup přechodu na nové kvalitní krmivo během 7 dnů je:

Graf1 Graf2 Graf3 Graf4

U zvláště citlivých zvířat se doporučuje přechod ke krmivu NATURINA rozložit do 10 dnů.

Vašeho psa můžete začít krmit menšími dávkami než doposud. Je to způsobeno vyšší nutriční hodnotou krmiva NATURINA.

Bez obav – Váš pes dostane všechny výživné látky, které jeho organismus potřebuje, i přesto, že jeho misku nenaplníte jako dříve.

Vždy dávkujte správné množství krmiva: Velmi kvalitní krmivo pro Vašeho psa se může zdánlivě jevit jako drahé. Opak je však pravdou. Vašemu psovi k plnému nasycení stačí zkonzumovat menší množství kvalitního krmiva a přesto získává více živin a prospěšných látek ze zkonzumované potravy. V důsledku menších porcí bude jeho trávicí ústrojí méně zatěžováno a bude produkovat méně odpadu.

Kvalitní krmivo též znamená méně návštěv u veterináře.

Nepřekrmujte

U nás, lidí, se říká: "Jste to, co jíte" – neplatí totéž i pro Vašeho psa?

NATURINA (BIO-NBP) krmivo pro psy a kočky je vyrobeno z čistých přírodních produktů, neobsahuje žádné čínské suroviny. Výrazně pomáhá udržovat Vašeho psa v té nejlepší kondici a zdravotním stavu.

Chytří lidé kupují krmivo

Logo Naturina

Nutriční krmivo má velmi pozitivní vliv na zdraví a kondici Vašeho psa. Když uvidíte všechny pozitivní změny, možná i vy sami začnete jíst zdravěji.

KRMIVA NATURINA nelze zakoupit v běžné obchodní síti.