Loading

Informace o využití souborů cookies a o elektronické evidenci tržebpřijímám

O krmivech

Obrázek

"Jsi to co jíš" platí i pro naše čtyřnohé přátele. Přírodní, zdravá chutná holistická dieta není důležítá pouze pro člověka: je to základní aspekt života Vašeho psa a kočky. Na rozdíl od nás, naši mazlíčci jedí jedno a to samé krmivo každy den a krmivo, které konzumují má zásadní vliv na jejich zdraví,dlouhověkost a všeobecnou pohodu.

Ve společnosti Elit–krmiva.cz klademe důraz na pečlivý výběr těch nejlepších přírodních, superprémiových BIO krmiv pro psy a kočky. Krmiva bez osahu barviv, umělých konzervačních látek, ochucovadel, aromatů,chemických látek a masových nebo bílkovinových náhrad.

Jaké jsou výhody organických krmiv pro domácí zvířata? Většina majitelů psů a koček nemá představu o tom, jak rozdílně se jejich mazlíčci cítí (a vypadají), v případě, že byli krmeni přirozeně zdravou, beztoxinovou stravou . Sami trávíme čas nakupováním biopotravin, výzkumem konzervantů v dětské výživě, aniž bychom si uvědomili, že většina složek komerčních krmiv pro „domácí zvířata ", nedosahuje patřičné kvality. BIO a holistická krmiva jsou vysoce kvalitní, ale i přes jejich vyšší náklady na výrobu nejsou o nic dražší nežli komerčně známá krmiva na trhu.

Zamyslete se nad tím, čím Vašeho čtyřnohého kamaráda krmíte a dopřejte mu kvalitní a správně vyváženou potravu. Váš mazlíček bude žít delší a aktivnější život.

Pro upřesnění přidáváme vysvětlivky k základním surovinám obsaženým v našich krmivech:

Obrázek

Sušené (dehydrované) kuřecí maso: je vykoštěno předtím, než je sušeno a obsahuje 8x více bílkovin než kuřecí maso. Sušené kuřecí maso je zdrojem bílkovin, vápníku, fosforu a stopových prvků. K výrobě krmiv jsou používána výhradně kuřata z volných chovů, bez hormonů, pesticidů a antibiotik.

Obrázek

Sušené (dehydrované) jehněčí maso: je vykoštěno předtím, než je sušeno a obsahuje 8x více bílkovin než jehněčí maso. Jedná se o zdroj bohatý na bílkoviny, vápník, fosfor a další stopové prvky. K výrobě krmiv jsou používána výhradně jehňata z volných chovů, bez hormonů, pesticidů a antibiotik.

Obrázek

Sušené (dehydrované) rybí maso – sleďová a lososová moučka: bohatý zdroj Omega3 nenasycených mastných kyselin, EPA, DHA a vitamínu D. Sleď je prospěšný pro zdravé srdce, snižuje riziko rakoviny a Krohnovy choroby, posiluje imunitní systém. Lososová moučka podporuje stavbua funkce mozku. Neobsahují ethoxyquin. Všechny ryby jsou loveny na volném moři. Vynikající rovnováhy je dosaženo použitím výběru z norského sledě, lososa a tuňáka.

Obrázek

Kukuřičný lepek: běžně se používá k přípravě jídel pro lidi s nesnášenlivostí pšeničného lepku (celiky). Celiakie je trvalá nesnášenlivost gliadinu, který se nachází v pšenici, ječmeni, žitu, špaldě, ovsu atd. Kukuřičný lepek je tedy šetrný a hlavně hypoalergenní.

Obrázek

Extra panenský olivový olej: je po staletí používán jako významný zdroj lipidů, poskytuje ideální množství nenasycených mastných kyselin a zvyšuje duševní pohodu, pomáhá snižovat zánětlivé, kožní problémy a má blahodárný vliv na kvalitu srsti. Je skvělý pro kardiovaskulární systém.

Obrázek

Mořské řasy: jsou bohaté na stopové prvky, jsou důležité pro vyvážený růst, pomáhají při trávení, udržují zdravý žaludek, pomáhají čistit ledviny, krev a moč, zvyšují pigmentaci a společně se špenátem a mrkví udržují krásnou lesklou srst.

Obrázek

Výtažky z juky: pomáhají udržovat zdravé klouby a kyčle, pomáhají zmírňovat zánětlivost, redukují zápach dechu a stolice.

Obrázek

Výtažky z rajčat: důležitý zdroj lykopenu, což je silný antioxidant a pomáhá při prevenci před některými typy rakoviny.

Veškerá krmiva samozřejmě obsahují i vyvážený poměr vitamínů a minerálů, všechny produkty jsou bez barviv a konzervačních látek, byly vyrobeny bez experimentování na zvířatech a jsou vyráběna v souladu s nejpřísnějšími normami jakosti výroby potravin.